Rezerwuj on-line

Co mam do wyboru w Barze Stylizacji KHC?

W „menu” Baru Stylizacji znajdziesz fryzury pasujące na każdą okazję dla włosów półdługich i długich. Ich ułożenie to zaledwie pół godziny, więc możesz umawiać się swobodnie między pracą a wieczornym wyjściem, przed pracą, czy między przeróżnymi, codziennymi obowiązkami.

Jeśli wychodzisz do pracy (a przypominamy, że wizytę możesz zamówić na 8 rano, aby bez pośpiechu zdążyć na 9), świetnie sprawdzą się wszystkie proponowane w katalogu fryzury.

Jeśli praca wymaga sztywnego dress code’u najlepiej sprawdzą się upięcia – wysoki lub niski, gładki „Kucyk” będzie dla Ciebie idealny.

Jeśli w biurze panuje elegancja, ale upinanie włosów nie jest wymagane, najlepiej jest wybrać piękne, gładkie fryzury z rozpuszczonych włosów – „Glamour” z lekkimi falami czy „Manhattan”, czyli włosy proste, gładkie i lśniące. Dodają pewności siebie!

Do pracy w luźniejszej atmosferze sprawdzą się swobodne, zakręcone fryzury, takie jak „Twister” czy „Loki XS”. To także świetne fryzury na wieczorną imprezę w gronie znajomych.

Na romantyczną randkę proponujemy pięknie prezentujący się „Kłos” w wersji romantycznej (to nasz salonowy ulubieniec!) lub zmysłowe, miękkie loki „Hollywood”. Zachwyt drugiej połówki gwarantowany!

Skromnie i delikatnie – a także uniwersalnie – prezentują się fryzury „California”, „Loki XL” i „Cosmopolitan” z miękkim ułożeniem, podkreślającym naturalne piękno włosów.

Jedno jest pewne: W każdej z tych fryzur będziesz się czuła pięknie, niezależnie od miejsca czy okoliczności.

Zobacz wszystkie fryzury Baru Stylizacji! Kliknij!

Jak działa Bar Stylizacji? Kliknij!


Adres salonu:

Dane firmowe:

"Kruczek Hair Concept" Andrzej Kruczek ul. Kochanowskiego 23 lok. 3, 31-127 Kraków, NIP: 6811419285, REGON: 357123022 kod PKD: 96.02.Z – fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne


Regulaminy:KHC zgadza się na pozasądowe rozwiązywanie sporów równocześnie informuje, że podmiotem uprawnionym do rozwiązywania sporów jest: Inspekcja Handlowa - Małopolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Krakowie, ul. Ujastek 1, 31-752 Kraków, www.krakow.wiih.gov.pl

Wybierz salon:zamknij