Rezerwuj on-line

Andrzej Kruczek, stylista fryzur, właściciel Kruczek Hair Concept

Andrzej Kruczek jest profesjonalnym fryzjerem. Specjalizuje się w strzyżeniach i koloryzacjach oraz w „trudnych przypadkach” kręconych włosów. Obecnie w swoim salonie Kruczek Hair Concept realizuje własną wizję fryzjerstwa.

 

Po pierwsze: Profesjonalizm

Andrzej Kruczek swoją renomę buduje przede wszystkim w oparciu o ludzi, dla których fryzjerstwo to pasja. Ekipa Kruczek Hair Concept to profesjonaliści, którzy mimo młodego wieku mają przebogate – niektórzy nawet ponad 15-letnie! – doświadczenie w zawodzie (tutaj przeczytasz o fryzjerach KHC).

Profesjonalizm Andrzeja Kruczka to także nowe pomysły, dostosowywanie się do potrzeb jego klientek i klientów oraz nowoczesnych trendów.

Aby odpowiedzieć na potrzeby kobiet, które cierpią na chroniczny brak czasu, a równocześnie chcą zawsze wyglądać pięknie, w salonie Andrzeja Kruczka pojawił się nowy koncept: Bar Stylizacji. Pozwala on na szybkie wybranie interesującej fryzury z “menu” i umówienie się na półgodzinną wizytę między codziennymi obowiązkami.

Więcej na temat Baru Stylizacji znajdziesz tutaj. Kliknij!

 

Po drugie: Ekologia

Andrzej Kruczek ceni sobie ekologiczny styl życia. Jak sam mówi, w przypadku prowadzenia salonu fryzjerskiego nie jest to łatwe. W Kruczek Hair Concept dba się o środowisko dzięki sortowaniu odpadów, energooszczędnym żarówkom, dużym oknom, sprawiającym, że nie trzeba nadużywać sztucznego oświetlenia.

Kosmetyki, które wybrał do swojego salonu są produkowane tak, by np. opakowania zawierały jak najmniej plastiku, a składniki pochodziły z ekologicznych upraw. We wnętrzu Kruczek Hair Concept nie zapomniano o zieleni, która korzystnie wpływa także na atmosferę…

 

Po trzecie: Atmosfera

Andrzej Kruczek stara się, aby w jego salonie wszyscy czuli się komfortowo. Przyczynia się do tego, lekka, przyjazna atmosfera i sympatyczni fryzjerzy. Wygląd salonu cechuje kojący, a równocześnie designerski minimalizm. To dobre miejsce, żeby usiąść i zrelaksować się przy kawie.

Jak sam mówi, salon to jego oazą spokoju. Sam nie lubi stąd wychodzić.

 

Andrzej Kruczek profesjonalnie

Jako samodzielny fryzjer pracuje od 1995 – początkowo jako specjalista fryzjerstwa męskiego, a z biegiem czasu również jako specjalista fryzjerstwa damskiego.

– Praca fryzjera dla mnie to duże wyzwanie każdego dnia. Odpowiedzialność, nauka pokory, walka ze zmęczeniem, dążenie do celów. Praca fryzjera może być nudna i jednostajna, jednak dla mnie to niesamowita przygoda: ekscytująca i wzniosła – opowiada o swojej pracy.

Według niego fryzjerstwo to jeden z tych zawodów, które pozwalają na kreowanie własnego stylu i dzielenie się tym. Zawód, w którym technika i precyzja, umiejętność skupienia mają wielkie znaczenie. – Włosy to niezwykły i zaskakujący materiał twórczy – dodaje.

 

Andrzej Kruczek prywatnie

W dzieciństwie strzelał z procy i chciał zostać pilotem – zawsze fascynowały go samoloty i chmury. Lubi gotować, uwielbia książkę „Forrest Gump” i film „Nietykalni”. Wymarzony urlop spędziłby w małej chatce nad brzegiem oceanu…

Gdyby nie został fryzjerem, byłby muzykiem – grał na akordeonie i fortepianie.

 

Przeczytaj, co mówi o sobie i swoim salonie Andrzej Kruczek w wywiadzie dla magazynu “Lounge”!


Adres salonu:

Dane firmowe:

"Kruczek Hair Concept" Andrzej Kruczek ul. Kochanowskiego 23 lok. 3, 31-127 Kraków, NIP: 6811419285, REGON: 357123022 kod PKD: 96.02.Z – fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne


Regulaminy:KHC zgadza się na pozasądowe rozwiązywanie sporów równocześnie informuje, że podmiotem uprawnionym do rozwiązywania sporów jest: Inspekcja Handlowa - Małopolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Krakowie, ul. Ujastek 1, 31-752 Kraków, www.krakow.wiih.gov.pl

Wybierz salon:zamknij