Rezerwuj on-line

Kolorowe włosy w Kruczek Hair Concept

Jesteś blondynką lub brunetką i chciałabyś zmienić odcień włosów na bardziej odważny?

Lato to idealny czas na zmiany, słońce dodaje energii, temperatura sprzyja eksperymentom ;)
Idealnym rozwiązaniem będzie wprowadzenie kolorowych refleksów. Nadanie im odcieni od truskawkowego blondu po brzoskwiniowy, od błękitu do fioletu.
Gama kolorów jest ogromna, wszystko zależy od tego, w jakich kolorach czujesz się komfortowo, jaka jest twoja cera i kolor bazowy. Co raz więcej gwiazd nosi już takie odważne kolory na całej długości włosów. Trend ten przeciera szlaki od kilku lat.

Jeśli boisz się trwałej zmiany, a czasami chciałabyś zaszaleć i coś zmienić, to idealnym rozwiązaniem będzie COLOR.BUG. COLOR.BUG to puder do malowania  włosów. Nakłada się go na suche włosy z nałożonym produktem do stylizacji (np. Anti Gravity Spray, Hair Resort, Texture Master, pasta, produkt zwiększa trwałość Color.BUGa) kolor aplikujemy jak tylko chcemy. Możemy wcierać w wybrane pasma włosów lub zrobić sobie kolorowe ombre. Jest to idealnie rozwiązanie, by sprawdzić się w kolorze. Efekt jest zmywalny przy pierwszym myciu włosów.
Jeśli kolor spodoba ci się i będziesz chciała uzyskać kolor trwalszy to taką koloryzację wykonamy dla Ciebie w naszym salonie fryzjerskim Kruczek Hair Concept korzystając z farb marki Davines.
Czyste odcienie możemy bez problemu uzyskać dzięki farbom A NEW COLOR Davines z serii Pure. Jest to koloryzacja bez amoniaku, dająca ogromny wachlarz nasycenia wybranego odcienia i mieszania odcieni, tak by uzyskać wyjątkowy efekt.

tekst: Agnieszka Jabłońska

foto: Pinterest

kolorowe.refleksy.khcsalon

kolorowewłosy

colorbug


Adres salonu:

Dane firmowe:

"Kruczek Hair Concept" Andrzej Kruczek ul. Kochanowskiego 23 lok. 3, 31-127 Kraków, NIP: 6811419285, REGON: 357123022 kod PKD: 96.02.Z – fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne


Regulaminy:KHC zgadza się na pozasądowe rozwiązywanie sporów równocześnie informuje, że podmiotem uprawnionym do rozwiązywania sporów jest: Inspekcja Handlowa - Małopolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Krakowie, ul. Ujastek 1, 31-752 Kraków, www.krakow.wiih.gov.pl

Wybierz salon:zamknij