Rezerwuj on-line

Trendy na nowy sezon – jesień 2013

Kamil 2

Mimo iż jesteśmy w środku gorącego lata, warto pomyśleć już nad sezonem jesiennym, nie tylko w aspekcie mody, ale i włosów. Oto kilka ważnych trendów, które warto poznać.

 

Kucyk lub kok związany nisko

Idealny trend dla Pań z długimi, falowanymi lub prostymi włosami. Jest nie tylko prosty i szykowny, ale także bezpieczny dla włosów jeśli lubimy je związywać.
Ilość gwiazd, które w tym sezonie zdecydowały się na tego typu stylizacje jest tak duża, ze nisko związany kucyk musiał zostać hitem.

Grzywka

To niesamowite jak odpowiednio dobrana grzywka może cie zmienić, odmłodzić i wyszczuplić twarz. Nie bój się takiej zmiany. Jeśli do tej pory uważałaś, że grzywka to nie twój styl lub nie widzisz się w niej – poszukaj zdjęć wraz z twoim stylistą, a on pomoże ci dobrać najodpowiedniejszą.

Włosy kręcone, dużo objętości

Witamy w 1980 roku!
Panie posiadające kręcone włosy, uwielbiają ten styl. Dużo objętości, kręconych kosmyków ale tylko na długości i końcach włosów. Uzyskanie tego efektu jest możliwe przy użyciu dyfuzora i nawilżającego serum podkreślającego skręt włosa np. Davies MOMO

Flamboyage

Davines Flamboyage to najnowsza technika pojaśnień włosów dostępna tylko w najlepszych salonach fryzjerskich na świecie. Flamboyage to koloryzacja dająca efekt włosów muśniętych słońcem, przez co kolor jest bardziej naturalny, a włosy optycznie stają się gęstsze. Znudzona tradycyjnymi pasemkami lub pojaśnieniami? Zapytaj o Davines Flamboyage mache!

 

3 top kolory tego sezonu

 

Miodowy Blond

Czas zapomnieć o platynowym blondzie, wspomnij swojemu styliście o miodowym odcieniu.
W praktyce, ciemniejszy odcień na odroście, przechodzący w płynnie jaśniejsze końce (nie mylmy tej techniki z Ombre Hair) to coś czego kobiety najbardziej pragną się w tym sezonie.
Dzięki tej koloryzacji, będziesz mogła cieszyć się naturalnie wyglądającymi blond włosami. Podczas wizyty w naszym salonie opisz ten kolor jako średni miodowy blond, pokaż zdjęcie, a my zajmiemy się resztą.

 

Cynamon

Jeden z najciekawszych i interesujących kolorów tej jesieni to zdecydowanie cynamon. Dodaje charakteru, zadziorności i ma naprawdę wyrazisty refleks dlatego nawet jednolita koloryzacja świetnie się w tym przypadku sprawdza. Refleks, refleks, refleks = niejedna koleżanka będzie ci zazdrościć. Opisz ten kolor jako ciepły miedziany blond lub brąz. Cynamon będzie hitem również w przypadku dojrzałych kobiet, rudych i tych z wyrazistym, zdecydowanym charakterem.

 

Czekoladowy Brąz

Ponadczasowy kolor, którego nie powstydzi się żadna brunetka. Również w tym sezonie nasycony, ciepły brąz to kolor takich gwiazd jak np. Demi Levato, Mila Kunis. Dlaczego? – Czekoladowy brąz, jest zawsze elegancki, lśniący i dzięki niemu włosy wyglądają naprawdę zdrowo. Dodajmy do tego pojaśnienia typu davines flamboyage a efekt będzie niepowtarzalny.

 

tekst: Kamil Peciak
zdjęcia: Pinterest


Adres salonu:

Dane firmowe:

"Kruczek Hair Concept" Andrzej Kruczek ul. Kochanowskiego 23 lok. 3, 31-127 Kraków, NIP: 6811419285, REGON: 357123022 kod PKD: 96.02.Z – fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne


Regulaminy:KHC zgadza się na pozasądowe rozwiązywanie sporów równocześnie informuje, że podmiotem uprawnionym do rozwiązywania sporów jest: Inspekcja Handlowa - Małopolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Krakowie, ul. Ujastek 1, 31-752 Kraków, www.krakow.wiih.gov.pl

Wybierz salon:zamknij