Rezerwuj on-line

Trendy stylizacji ślubnej w 2014 roku.

wpis aldona
według
Aldony Chmal
ekspertki KHC od stylizacji ślubnej

 

 

 

Romantyczne i naturalne upięcia są hitem tego roku. Panny Młode w dniu ślubu najczęściej decydowały się na welony, czy kwiatki we włosach. Czym zaskoczy nas stylizacja ślubna w 2014 roku? Na jakie dodatki będą decydowały się przyszłe żony?

 

ROK 2013

trendy w stylizacji slubnej - foto1

 

 

 

ROK 2014

trendy w stylizacji slubnej - foto2

NATURALNOŚCI NIGDY DOŚĆ

Kwiatki przeplecione z włosami pozostaną jednym z ciekawszych trendów w modzie ślubnej. Nawet maleńki dodatek w ich postaci sprawi, że upięcie stanie się bardziej okazałe. Kwiaty spotykane są zarówno w formie delikatnych wianków ślubnych, kilku wpiętych kwiatków, bądź łączone są z innymi akcesoriami.

 

 

trendy w stylizacji slubnej - foto3

 

 

trendy w stylizacji slubnej - foto4

DIAMENTOWE OZDOBY DO WŁOSÓW KONKURENCJĄ DLA BIŻUTERII ŚLUBNEJ

Nawet jeśli nie są one wysadzane prawdziwymi brylantami, świetnie komponują się z każdą fryzurą. Panie coraz częściej rezygnują z tradycyjnej biżuterii ślubnej i decydują się na niebywały dodatek we włosach. Biżuteryjna spinka dodaje fryzurze arystokratycznego szyku. Całość prezentuje się bardzo elegancko.

 

 

trendy w stylizacji slubnej - foto5

 

 

trendy w stylizacji slubnej - foto6

DELIKATNE KOCZKI

Dodają subtelnej dziewczęcości. Delikatne, skromne, a zarazem eleganckie. W roku 2014 są świetną propozycją dla kobiet o delikatnych włosach, które dzięki temu będą mogły zdecydować się na bogatszą suknię i ciekawe dodatki. Klasyczny kok można łączyć z różnymi akcesoriami do włosów (opaski,spinki).

 

 

 

trendy w stylizacji slubnej - foto7

 

 

UWODZICIELSKA OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW

Moda na stylizacje vintage we fryzjerstwie przejawiać się będzie pod postacią natapirowanych koków. Duże i wyniosłe upięcia wciąż będą nas zaskakiwać swoją zmysłowością.
trendy w stylizacji slubnej - foto8
trendy w stylizacji slubnej - foto9

BURZA KRĘCONYCH WŁOSÓW

Rozpuszczone, upięte, podpięte – sprawdzą się w każdej stylizacji. Loki są jedną z najbardziej pożądanych fryzur. Taki artystyczny nieład na głowie wygląda lekko i romantycznie, sprawdza się nie tylko w stylizacjach ślubnych.

 
kreconetrendy w stylizacji slubnej - foto10

 

 

trendy w stylizacji slubnej - foto11

CZAS NA AWANGARDĘ

Dla Pań szukających mocnych i odważnych stylizacji przyszły rok szykuje wiele niespodzianek. Wysoko uniesione koki,włosy mocno natapirowane to tylko kilka z propozycji na upięcie. Styliści z głową pełną pomysłów będą mieli okazje wykazać się swą kreatywnością.

 

 

 

trendy w stylizacji slubnej - foto12


Adres salonu:

Dane firmowe:

"Kruczek Hair Concept" Andrzej Kruczek ul. Kochanowskiego 23 lok. 3, 31-127 Kraków, NIP: 6811419285, REGON: 357123022 kod PKD: 96.02.Z – fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne


Regulaminy:KHC zgadza się na pozasądowe rozwiązywanie sporów równocześnie informuje, że podmiotem uprawnionym do rozwiązywania sporów jest: Inspekcja Handlowa - Małopolski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Krakowie, ul. Ujastek 1, 31-752 Kraków, www.krakow.wiih.gov.pl

Wybierz salon:zamknij